|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 400℃ - 1200℃ |
| Mevcut Boyutlar | Çap. 50mm - 1500mm |
| Çap | 1 - 500mm |
| Boyutlar | Çizime Göre |
| Kullanım | Vanalar, Taşlama |
| Çekme Mukavemeti | 420 Min (N/mm²) |
| Sıcaklık Dayanımı | 1000°C'ye Kadar (alaşıma bağlı olarak) |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Yüzey İşlem | İşlenmiş |
| İşleme | CNC |
|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 400℃ - 1200℃ |
| Mevcut Boyutlar | Çap. 50mm - 1500mm |
| Çap | 1 - 500mm |
| Boyutlar | Çizime Göre |
| Kullanım | Vanalar, Taşlama |
| Çekme Mukavemeti | 420 Min (N/mm²) |
| Sıcaklık Dayanımı | 1000°C'ye Kadar (alaşıma bağlı olarak) |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Yüzey İşlem | İşlenmiş |
| İşleme | CNC |