|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 400°C-1200°C |
| Renk | Gümüş Gri |
| Yüzey Tedavisi | İşleme bitirilmiş |
| Boyutları | Çizime göre |
| Mümkün Boyutlar | Çap.50mm-1500mm |
| İşleme | CNC |
| Boyut | OD226 X ID184 X 2940mm |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Çekim Gücü | 420 Min (N/mm2) |
| Çapraz | 1-500 mm |
|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 400°C-1200°C |
| Renk | Gümüş Gri |
| Yüzey Tedavisi | İşleme bitirilmiş |
| Boyutları | Çizime göre |
| Mümkün Boyutlar | Çap.50mm-1500mm |
| İşleme | CNC |
| Boyut | OD226 X ID184 X 2940mm |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Çekim Gücü | 420 Min (N/mm2) |
| Çapraz | 1-500 mm |