|
|
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Mümkün Boyutlar | 50 mm - 1500 mm çapında |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Kullanımı | Valfler, öğütme |
| Sıcaklığa dayanıklılık | 1000°C'ye kadar (alaşmaya bağlı olarak) |
| Boyutları | Çizime göre |
| Donanım Modülü | 8-60 |
| İşleme | CNC |
| Boyut Örneği | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Çap aralığı | 1-500 mm |
|
|
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Mümkün Boyutlar | 50 mm - 1500 mm çapında |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Kullanımı | Valfler, öğütme |
| Sıcaklığa dayanıklılık | 1000°C'ye kadar (alaşmaya bağlı olarak) |
| Boyutları | Çizime göre |
| Donanım Modülü | 8-60 |
| İşleme | CNC |
| Boyut Örneği | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Çap aralığı | 1-500 mm |