|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Mümkün Boyutlar | 50 mm - 1500 mm |
| İşleme | CNC |
| Duvar kalınlığı | WT 0.5mm - 22mm |
| Çapraz | 1-500 mm |
| Boyut Örneği | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Donanım Modülü | 8-60 |
| Kullanımı | Valfler, öğütme |
| Yüzey Tedavisi | İşleme bitirilmiş |
|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Mümkün Boyutlar | 50 mm - 1500 mm |
| İşleme | CNC |
| Duvar kalınlığı | WT 0.5mm - 22mm |
| Çapraz | 1-500 mm |
| Boyut Örneği | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Donanım Modülü | 8-60 |
| Kullanımı | Valfler, öğütme |
| Yüzey Tedavisi | İşleme bitirilmiş |