|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Renk | Gümüş Gri |
| Üretim Süreci | Santrifüj Döküm Süreci |
| Yüzey İşlemi | Kaplama İşlenmiş |
| Kullanım | Vanalar, Öğütme |
| Çekme Mukavemeti | 420 Min (N/mm²) |
| Mevcut Boyutlar | Çap. 50 mm - 1500 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| İşleme | CNC |
| Dişli Modülü | 8 - 60 |
|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Renk | Gümüş Gri |
| Üretim Süreci | Santrifüj Döküm Süreci |
| Yüzey İşlemi | Kaplama İşlenmiş |
| Kullanım | Vanalar, Öğütme |
| Çekme Mukavemeti | 420 Min (N/mm²) |
| Mevcut Boyutlar | Çap. 50 mm - 1500 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| İşleme | CNC |
| Dişli Modülü | 8 - 60 |