|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çap | 1-500mm |
| Yüzey İşlem | Hassas İşlenmiş |
| Kullanım | Vanalar, Öğütme |
| Et Kalınlığı | WT0.5mm-22mm |
| Korozyon Tipi | Aşındırıcı Olmayan |
| Çalışma Sıcaklığı | 400°C-1200°C |
| Renk | Gümüş Gri |
| Boyutlar | Çizime Göre |
| İşleme | CNC |
|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Çap | 1-500mm |
| Yüzey İşlem | Hassas İşlenmiş |
| Kullanım | Vanalar, Öğütme |
| Et Kalınlığı | WT0.5mm-22mm |
| Korozyon Tipi | Aşındırıcı Olmayan |
| Çalışma Sıcaklığı | 400°C-1200°C |
| Renk | Gümüş Gri |
| Boyutlar | Çizime Göre |
| İşleme | CNC |