|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Renk | Gümüş Gri |
| Çap aralığı | 50 mm - 1500 mm |
| Duvar kalınlığı | 0.5mm - 22mm |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Çekim Gücü | 420 N/mm2 (minimum) |
| Korozyon Türü | Anti-korroziv |
| İşleme | CNC |
|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Renk | Gümüş Gri |
| Çap aralığı | 50 mm - 1500 mm |
| Duvar kalınlığı | 0.5mm - 22mm |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Çekim Gücü | 420 N/mm2 (minimum) |
| Korozyon Türü | Anti-korroziv |
| İşleme | CNC |