|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | İşleme bitirilmiş |
| Boyutları | Çizime göre |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| İşleme | CNC |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Donanım Modülü | 8 - 60 |
| Renk | Gümüş Gri |
| Çekim Gücü | 420 Min (N/mm2) |
| Duvar kalınlığı | 0.5mm - 22mm |
|
|
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | İşleme bitirilmiş |
| Boyutları | Çizime göre |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| İşleme | CNC |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
| Donanım Modülü | 8 - 60 |
| Renk | Gümüş Gri |
| Çekim Gücü | 420 Min (N/mm2) |
| Duvar kalınlığı | 0.5mm - 22mm |