|
|
| Korozyon Türü | Anti-korroziv |
| Mümkün Boyutlar | Çapraz.50mm1500mm |
| Kullanımı | Valfler, öğütme |
| Çapraz | 1-500 mm |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C-1200°C |
| Donanım Modülü | 8-60 |
| Sıcaklığa dayanıklılık | 1000°C'ye kadar (alaşmaya bağlı olarak) |
| Boyutları | Çizime göre |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |
|
|
| Korozyon Türü | Anti-korroziv |
| Mümkün Boyutlar | Çapraz.50mm1500mm |
| Kullanımı | Valfler, öğütme |
| Çapraz | 1-500 mm |
| Boyut | OD226 * ID184 * 2940mm |
| Çalışma sıcaklığı | 400°C-1200°C |
| Donanım Modülü | 8-60 |
| Sıcaklığa dayanıklılık | 1000°C'ye kadar (alaşmaya bağlı olarak) |
| Boyutları | Çizime göre |
| Üretim süreci | Merkezi kaçak döküm süreci |