|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Korozyon Tipi | Antikorozif |
| Çap Aralığı | 1-500mm |
| Mevcut Boyutlar | Çap.50mm - 1500mm |
| Yüzey İşlem | İşlenmiş Yüzey |
| Çalışma Sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Sıcaklık Dayanımı | 1000°C'ye kadar (alaşıma bağlı olarak) |
| Et Kalınlığı | ET0.5mm - 22mm |
| Dişli Modülü | 8-60 |
| Boyutlar | Çizime Göre |
| İşleme | CNC |
|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Korozyon Tipi | Antikorozif |
| Çap Aralığı | 1-500mm |
| Mevcut Boyutlar | Çap.50mm - 1500mm |
| Yüzey İşlem | İşlenmiş Yüzey |
| Çalışma Sıcaklığı | 400°C - 1200°C |
| Sıcaklık Dayanımı | 1000°C'ye kadar (alaşıma bağlı olarak) |
| Et Kalınlığı | ET0.5mm - 22mm |
| Dişli Modülü | 8-60 |
| Boyutlar | Çizime Göre |
| İşleme | CNC |