|
|
| Sıcaklığa dayanıklılık | 1200°C'ye kadar |
| Genişliği | 15/25 mm |
| İşleme | Sıcak rulo / Ekstrüzyon |
| Çalışma sıcaklığı | 1000°C |
| Korozyona Direnci | Yüksek |
| Boyut Toleransı | CT8 |
| Hizmet | OEM ODM |
| Boyut aralığı | Büyük endüstriyel bileşenlere küçük hassas parçalar |
|
|
| Sıcaklığa dayanıklılık | 1200°C'ye kadar |
| Genişliği | 15/25 mm |
| İşleme | Sıcak rulo / Ekstrüzyon |
| Çalışma sıcaklığı | 1000°C |
| Korozyona Direnci | Yüksek |
| Boyut Toleransı | CT8 |
| Hizmet | OEM ODM |
| Boyut aralığı | Büyük endüstriyel bileşenlere küçük hassas parçalar |