|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| İşlem | Sıcak Haddelenmiş / Ekstrüde |
| Çalışma Sıcaklığı | 1000°C |
| Maksimum Sıcaklık | 1200°C'ye kadar |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Genişlik | 15/25mm |
| Sınıf Standartları | ASTM B164/B127/B906 |
| İmalat Uyumluluğu | Kaynak, işleme ve son işlem süreçleriyle uyumlu |
| Garanti | Yok |
| Model Numarası | 3D Baskı Örneği |
|
|
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| İşlem | Sıcak Haddelenmiş / Ekstrüde |
| Çalışma Sıcaklığı | 1000°C |
| Maksimum Sıcaklık | 1200°C'ye kadar |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
| Genişlik | 15/25mm |
| Sınıf Standartları | ASTM B164/B127/B906 |
| İmalat Uyumluluğu | Kaynak, işleme ve son işlem süreçleriyle uyumlu |
| Garanti | Yok |
| Model Numarası | 3D Baskı Örneği |