|
|
| Üretim Süreci | Toz Metalurjisi |
| İşleme | Sıcak Haddeleme / Ekstrüde |
| Sıcaklık | 1200 Santigrat Dereceye Kadar |
| Standart | N6 |
| Genişlik | 15/25mm |
| Garanti | YOK |
| Model Numarası | 3D Baskı Örneği |
| Sıcaklık Dayanımı | 1000°C veya Üzeri Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Servis | OEM ODM |
| Korozyon Direnci | Yüksek |
|
|
| Üretim Süreci | Toz Metalurjisi |
| İşleme | Sıcak Haddeleme / Ekstrüde |
| Sıcaklık | 1200 Santigrat Dereceye Kadar |
| Standart | N6 |
| Genişlik | 15/25mm |
| Garanti | YOK |
| Model Numarası | 3D Baskı Örneği |
| Sıcaklık Dayanımı | 1000°C veya Üzeri Yüksek Sıcaklık Dayanımı |
| Servis | OEM ODM |
| Korozyon Direnci | Yüksek |